Reflexni_masaz_chodidel_a_nohou
demo-attachment-88-red_green_ABOUT
demo-attachment-173-dots_about-1

Reflexní masáž chodidel a nohou

Masáž chodidel a nohou

je zaměřena na zákazníky, kteří si přejí rychlé navození intenzivní relaxace a osvěžení mysli i těla. Jelikož všechny orgány a části těla mají své reflexní místo na chodidlech, je touto masáží ovlivňováno nepřímo celé tělo. S chodidly pracuji pomocí tlaku prstů, dlaní, loktů, po dohodě s klientem používám pro intenzivnější stimulaci i dřevěné pomůcky.
demo-attachment-90-about-us

Je to také ideální masáž pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou, např. po dlouhém stání, ale i při pocitu celkového vyčerpání a únavy. Masáž pracuje i s akupresurními body a díky tomu je velmi prospěšná díky stimulaci vnitřních orgánů a zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Mezi další účinky masáže chodidel patří podpora dobré fyzické i psychické kondice či harmonizace těla a mysli.

Při masáži chodidel a nohou aplikuji též aromaterapeutické principy a používám kvalitní přírodní rostlinné masážní oleje podle nastavení i přání klienta. Do masáže vždy zahrnuji i masáž kotníků a uvolnění spodní části lýtka a často na přání klienta i masáž celých nohou.

  • 30 min.550Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029

Delší masáž chodidel a nohou

demo-attachment-90-about-us

je zacílena k uvolnění napětí po sportovním výkonu. Provádím důkladné uvolňování přetížených míst v celé oblasti nohou v kompletní škále intenzit se zohledněním stavu klienta.
  • 45 min.750Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029