Klasicka_masaz_zad_a_sije
demo-attachment-88-red_green_ABOUT
demo-attachment-173-dots_about-1

Klasická masáž zad a šíje (relaxačně-terapeutická)

Krátká klasická masáž zad a šíje

je zaměřena na první pomoc při problémech v oblasti šíje, ramen, horních zad, jako je například zatuhlá šíje či bolest v oblasti lopatky, způsobená sedavým zaměstnáním nebo zvýšeným nervosvalovým napětím ze stresu a přetížení.

demo-attachment-90-about-us

Krátká klasická masáž je kombinací komplexního uvolnění celé oblasti zad v poloze klienta na břiše, které vytváří podmínky pro následné specifické uvolnění oblasti šíje pomocí deep tissue masáže v poloze klienta na zádech, která působí na hlubší svalové skupiny a fascie a umožňuje intenzívnější uvolnění.

Pro masáž používám špičkové oleje nebo emulze značky Torf Ziegler. Krátká klasická masáž zad a šíje je zpravidla intenzívní, hloubku masáže však vždy přizpůsobuji svalovému tonusu a pocitové zpětné vazbě od klienta.
  • 30 min.550Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029

Dlouhá klasická masáž zad a šíje

je zaměřena na komplexní pomoc při problémech v oblasti šíje, ramen, horních zad, ale také na relaxaci unavených svalů po cvičení nebo celkovou relaxaci při psychické únavě.
demo-attachment-90-about-us

Dává prostor pro komplexní uvolnění při problémech způsobených sedavým zaměstnáním a oproti kratší 30 minutové variantě i hlubší relaxaci. Intenzitu masáže přizpůsobuji přání klienta. Větší délka masáže mi dává prostor pro cílenou aplikaci specifických metod, jako je protahování (trakce) a masáž končetin, uvolňování svalů v oblasti SI skloubení a křížové oblasti a oblasti kyčlí a středu těla. Při sportovněji laděné masáži aplikuji zpravidla větší tlak a volím hlubší působení (postupy deep tissue masáží) a dle potřeby využívám i možnosti polohy klienta na boku, která umožňuje intenzivnější protažení zad. V případě relaxačněji laděné masáže provádím masáž chodidel či základní masáž nohou. Pro větší relaxační účinek používám speciální oleje, např. levandulový či citrusový, dle přání klienta.
  • 60 min.1000Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029