Indicka_masaz_hlavy
demo-attachment-88-red_green_ABOUT
demo-attachment-173-dots_about-1

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

je velmi příjemná a uvolňující. Navozuje pocity hluboké relaxace a redukuje únavu i stres.
demo-attachment-90-about-us

Klasická indická masáž hlavy se provádí vsedě a je v mnoha asijských zemí subtropické či tropické oblasti součástí procedur u holičů a kadeřníků nebo i součástí rodinných zvyků.

Masáž provádím klasicky na sucho (bez oleje) nebo s kapičkou kvalitního éterického oleje vmasírovaného do pokožky vlasové části hlavy. Indická masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, které se často hromadí právě v oblasti hlavy, kde se nachází důležitá energetická centra. Pro hlubší emoční zklidnění masáž rozšiřuji na oblast ramen, šíje, které uvolňuji kombinací jemných a důraznějších masážních hmaty, po nichž se budete cítit jako znovuzrození.

Masáž také zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Navozuje pocit zdraví, klidu a psychické pohody, působí na zlepšení koncentrace, na povzbuzení růstu vlasů a zlepšení jejich kvality, proti stresu a napětí hlavy.
  • 30 min.550Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029

Indická masáž hlavy 60min

demo-attachment-90-about-us

Při této delší indické masáž hlavy uplatňuji navíc i masáž obličeje a rukou, které jsou logickým doplněním procedur a dosahuji tím hlubšího relaxačního působení. Na masáž obličeje používám špičkový makový olej, který pomáhá udržet pokožku svěží a pružnější a má zklidňující účinky na nervový systém.
  • 60 min.1000Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029