Celotelova_havajska_masaz_Lomi_Lomi
demo-attachment-88-red_green_ABOUT
demo-attachment-173-dots_about-1

Celotělová havajská masáž Lomi Lomi

Do konce roku nabízím intenzivní dlouhodobý relaxační program - každá 5. masáž zdarma!

Celotělová havajská masáž Lomi Lom

je považována za perlu mezi masážemi. Představte si, že ležíte se zavřenýma očima v lenivém podvečeru na prosluněné pláži a zdáli slyšíte houpavé uvolněné rytmy havajských melodií a ve stejném rytmu pociťujete dlouhé tahy předloktí a paží na obou stranách těla.
demo-attachment-90-about-us

Masáž vychází z rytmu havajského tance Lomi Lomi. Tím, že některé tahy směřují od chodidel až do špičky prstů u rukou, má silný integrační účinek, dotýká se také emocionální sféry a působí na harmonizaci energie v těle. Celotělová havajská masáž Lomi Lomi je velmi relaxační a terapeutická. Součástí masáže je též masáž obličeje a hlavy. Jemně také protahuji celé ruce a nohy a provádím tlakovou masáž chodidel a dlaní.

V průběhu masáže používám ve velkém množství exkluzivní kokosové oleje, které mají blahodárný vliv na pokožku. Na masáž obličeje používám špičkový makový olej, který pomáhá udržet pokožku svěží a pružnější a má zklidňující účinky na nervový systém. Dle požadavků klienta mohu použít i další esenciální oleje ve shodě s principy aromaterapie.

Dlouhé jemné tahy a cílené tlaky stimulují krevní oběh a harmonizují lymfatický systém. V celkovém efektu pak dochází k navození relaxace, zklidnění smyslů a odstranění únavy. Jako jeden z mála masérů v ČR využívám originální tichomořské přístupy inspirované Steve Ibachem, které se vyznačují nápaditou choreografií a širokou škálou maximálně uvolňujících a příjemných postupů..
  • 60 min.1000Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029

V 90minutové luxusní variantě

demo-attachment-90-about-us

celotělové masáže Lomi Lomi využívám navíc přikládání lávových kamenů, které přidávájí další rozměr k prožitku fyzické i duševní relaxace.

  • 90 min.1350Kč

Rezervujte si masáž na +420 737 207 029